Теплик на Запорізький напрямок

Провідали бійця після поранення і привезли йому тепловізор, на який ми з вами всі так старанно збирали.

Тому ловіть щасливих нас на фото. І перелік всіх, хто взяв в цьому участь:

Юля Совершенна – що збирала квіти на свій день народження у вигляді монеток на банку моно.

Helena Matata – яка організувала український день в Норвегії з ярмаркою творів народного мистецтва для місцевого населення, де вдалося назбирати гарні донати, що полегшило нам збір)

Собачка Булка нашого доброго друга Захар Давиденко , що також збирала донатики не собі на кісточку, а на додаткові очі військовому!

Nataliia Bazyr – що постійно і вагомо допомагає нам всім! Наталочка закрила майже половину його вартості. Обійми тобі від нас. Любимо і дуже цінуємо🖤

Іван Бобков – що надав свій керамічний виріб, а саме плиточку аби ми зробили лотерею. 100% коштів від розіграшу пішли на цей збір. Тож зайдіть на Bobkov Ceramic Studio , гляньте красоти, що він робить і придбайте для себе щось. Повірте, це талановито, якісно і дуже гарно!

Henning Ploog – що передав нам 300€ і також долучився і до цього збору, і навіть частина цих коштів ще погнала на наступний збір.

Отож, що хочеться сказати окрім величезної подяки всім вам, друзі?

А це те, що не буває малих донатів. Гуртом набагато легше закривати нагальні питання. Ми вдячні всім, хто не втомився, ми вдячні за вашу довіру до нас і вдячні всім хлопцям та дівчатам в Пікселі.

Традиційно #RUZNIPZDA

А ми працюємо далі

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Більше